Adana Valisi Süleyman Elban, kurulduğu günden bu yana sanata ve sanatçıya destek olan Gündoğdu Vakfı’nın desteklediği ve ülkemizin önemli sanatçılarının eserlerinin yer aldığı ‘Toros Karma Resim Sergisini’ gezdi

ELBAN, GÜNDOĞDU VAKFI’NI KUTLADI

Resim önizlemesi

Vali Süleyman Elban, Adana’nın önemli sanatçılar yetişirmiş ve yetiştirmeye devam eden bir şehir olduğuna dikkat çekip sanat anlamında da örnek olmasının sevindirici olduğunu belirterek Gündoğdu Vakfı ve Vakıf Başkanı Dr. Gökhan Gündoğdu’ya önemli sergiyi sanatseverler ile buluşturdukları İçin teşekkür etti.

Resim önizlemesi

GÖKHAN GÜNDOĞDU BİLGİLENDİRDİ

Vali Süleyman Elban, tüm resimleri dikkatle incelerken Gündoğdu Vakfı Mütevelli Heyet Başkanı Dr. Gökhan Gündoğdu, resimler ve sanatçılar hakkında vali Elban’ı bilgilendirdi. Gökhan Gündoğdu, Vakıf olarak çeşitli alanlarda sosyal sorumluluk projelerinin devam ettiğini ve devam edeceğini söyledi. Vali Süleyman Elban ve Gökhan Gündoğdu’ya, sergide eserleri bulunan sanatçı Musa Hatan’da eşlik etti.Gündoğdu Koleji içerisinde bulunan Gündoğdu Art Galeride ki sergi 7 Kasım’a kadar açık kalacak.

Resim önizlemesi