Adana’da üreten kadınların yanında yer alıp büyük destek hareketi başlatan Gündoğdu Vakfı’na Vali Süleyman Elban teşekkür etti
Bu topraklardan kazandıklarını bu toprakların insanları ile paylaşan Gündoğdu Vakfı, Adana’daki Kadın Kooperatiflerinin ürettiği kente özgü doğal ürünlerin yer aldığı kutu hazırlatıp Türkiye’nin dört bir yanına göndererek hem onlara destek oldu hem de üreten kadın hareketini başlattı.

Resim önizlemesi

VALİ’Yİ ZİYARET ETTİLER

Kadın Kooperatiflerinin temsilcileri ile Ticaret İl Müdürü Adnan Ekiz ve Gündoğdu Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Lale Gündoğdu Öz, Vali Süleyman Elban’ı ziyaret edip kutu hediye etti ve projenin detaylarını anlattılar.

VALİ: ADANA İÇİN ÖNEMLİ

Vali Süleyman Elban, Gündoğdu Vakfı’nın desteği ile başlayan projenin Adana’nın doğal ürünlerinin tanıtımı, tüm ülkeye yayılması ve bilhassa kadınlarımızın yanında olmasından dolayı Vakıf Başkanı Dr. Gökhan Gündoğdu nezdinde emeği geçen herkese teşekkürler etti.

Resim önizlemesi

GÜNDOĞDU: VALİMİZ MORAL VERDİ

Gündoğdu Vakfı Mütevelli Heyet Başkanı Dr. Gökhan Gündoğdu ise projenin hayata geçmesi noktasında Vali Süleyman Elban’ın kendilerine büyük moral verdiğine değinerek, “Valimize bizde çok teşekkür ederiz. Kadınlarımızın ürünleri tüm ülkemize yayılsın istedik ve onların yanında olmaya devam edeceğiz. Vakfı’mız ülkemizin her yerinde sosyal projeler içerisinde yer almaya devam edecek” diye konuştu.