Sosyete kebapçısı olarak bilinen mekan, yasaklara rağmen kapılarını müşterilerine açtı. Mekana 120 bin lira, müşterilere ise biner lira ceza kesildi. Koronavirüs salgınının önüne geçebilmek için birtakım tedbirler alan hükümet, restoranları geçici olarak kapattı. İstanbul'da sosyetenin uğrak mekanlarından biri, bu yasağı deldi. Mekanın sahibi de medyanın yakından tanıdığı bir isim: Fatih Terim ile yaşadığı kavgayla gündeme gelen Adana Demirspor'un eski başkanlarından Selahattin Aydoğdu.
 
Terim'le kavga eden kebapçı dükkanını kapattı

YASAĞI DELDİ, POLİS BASTI

İstanbul Yeniköy'deki kebapçı, yasaklara rağmen gizli gizli mekana müşteri kabul etti. Olayı öğrenen polis ekipleri, mekana baskın düzenledi.

HEM MEKANA HEM MÜŞTERİLERE CEZA

İşletmeye 120 bin liralık para cezası kesilirken, mekandaki müşterilere de kişi başı bin lira ceza kesildi.

NE OLMUŞTU

Fatih Terim ve damatları mekan bastı. İzmir'in Çeşme İlçesi'nin turistik Alaçatı Mahallesi'nde Adana Yüzevler Kebap sahibi Selahaddin Aydoğdu ve çalışanları ile Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, damatları ve korumalarının karıştığı kavganın ardından konuşan Selahaddin Aydoğdu, Fatih Terim'in telefonda kendisini tehdit ettiğini ileri sürdü.

YENİ AÇILAN ÇARŞIDA KOMŞULAR

İzmir'in Çeşme İlçesi'ne bağlı turizm beldesi Alaçatı'da geçen hafta Beşiktaş eski yöneticisi Emin Önal'a ait Club Baba Köyiçi Çarşısı açıldı. Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu yedek üyesi ve eski Adana Demirspor Başkanı Selahattin Aydoğdu'ya ait 'Yüzevler Kebapçısı' ve Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in damadı Ahmet Baran Çetin'in ortağı olduğu 'Beeves Steak House' burada komşu oldu.

FIRIN TARTIŞMASI ÇIKTI

İki komşu restoran arasında 'duvar' ve 'fırın' tartışması çıktı. İddiaya göre Ahmet Baran Çetin komşu işyeri ile arasını kapattı ve Yüzevler Kebapçısı'nın fırını az ileriye yapmasını istedi. Selahattin Aydoğdu da fırını 60 santim ileriye aldı. Ancak bunu yeterli bulmayan Çetin, açılış yapıldıktan sonra fırının biraz daha ileriye alınmasını istedi, ancak bu talep yerine getirilmedi. Bu arada Club Baba Köyiçi Çarşısı yönetimi 'Beeves Steak House' ile 'Yüzevler Kebapçısı' arasındaki bölmenin kaldırılmasını istedi.

FATİH TERİM DEVREYE GİRDİ

İki işyeri arasındaki anlaşmazlık Fatih Terim'e iletildi. Futbol dünyasından oldukları için birbirini tanıyan Selahattin Aydoğdu ile Fatih Terim dün akşam telefonla konuşurken iddiaya göre aralarında sert tartışma geçti. Bunun Fatih Terim, yanında damatları Ahmet Baran Çetin, Volkan Bahçekapalı ve korumalarıyla Bodrum'dan Alaçatı'ya geldi.

Gece yarısı Yüzevler Kebapçısı'nda çıkan kavgada işyeri sahibi Selahattin Aydoğdu ve 4 çalışanı çeşitli yerlerinden yaralandı. Fatih Terim, damatları ve korumaları olay yerinden ayrıldı. Selahattin Aydoğdu ve çalışanları gece Alaçatı Şehit Doğan Sakarya Polis Merkezi'ne giderek Fatih Terim, damatları Ahmet Baran Çetin, Volkan Bahçekapılı ve korumalarından kasten yaralama, mala zarar verme, konut dokunulmazlığını ihlal suçlamasıyla şikayetçi oldu.