’STABİLİZE TARİHE KARIŞACAK’

Yüreğir’de yol sorununun tarihe karışacağını belirten Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir ‘Yüreğir’de sorumluluk alanlarımızda bulunan bütün yolları sıcak asfalt yapmayı hedefliyoruz. İlçemizde stabilize yol artık tarihe karışacak.’ dedi.
Yapılacak olan yol çalışmalarını bütün kurumlar ile ortak hareket ederek yapacaklarını belirten Başkan Kocaispir ’ Yol çalışması maliyetli ve zor bir iş. Mahallelerimizin durumuna göre yol çalışması yapacağımız sokakları ve mahalleleri diğer kurumlara bildireceğiz. Yollarımızın yap boz tahtasına dönmesini istemiyoruz.’ diyerek yapılan yolların hemen bozulmaması ve milli servetin boşa gitmemesi için bütün kurumlarla işbirliği yapacaklarını söyledi.

Kışla Mahallesi’nde yapılan yol çalışmalarını inceleyen Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir çalışmaların kesintisiz devam etmesi için planlı ve programlı bir şekilde hareket edeceklerini söyledi. Şu anda malzeme alımları ve yapılacak yerlerle ilgili çalışmaların devam ettiğini bir taraftan da çalışmaların başladığını belirten Başkan Kocaispir ‘Yüreğir’de değişimi ve dönüşümü hızlandıracak projeleri hayata geçirmek için var gücümüzle çalışacağız.’ diyerek yoğun bir çalışma temposu içerisinde olacaklarını belirtti.

Hiçbir ayrım yapmadan Yüreğirli vatandaşlara hizmet götüreceklerini belirten Başkan Kocaispir ‘Artık hizmet zamanı. Yüreğir’de her kesimin, herkesin belediye başkanıyım. Hangi siyasi görüşten olursa olsun, hangi parti mensubu olursa olsun, hangi mezhepten, meşrepten, kökenden olursa olsun, herkesin belediye başkanıyım. Herkes bizden eşit hizmet görecek.’ şeklinde konuştu.