Gündoğdu Vakfı Mütevelli Heyet Başkanı Dr. Gökhan Gündoğdu’ya Adana’daki kadın Kooperatiflerine yaptığı destek dolayısı ile Ticaret Bakan Yardımcısı Sezai Uçarmak tarafından anlamlı ödül verildi

KADIN HAREKETİ BAŞLATTI

Gündoğdu Vakfı, evde doğal ürünler yapan yüzlerce Adanalı kadına önemli destek vermiş ve ürünlerini Türkiye’nin dört bir yanına göndererek üreten kadın hareketi başlatmıştı.

Resim önizlemesi

ZİRVE ADANA’DA YAPILDI

Türkiye'de kooperatifçiliğinin geliştirilmesi, kooperatif ürünlerinin tanıtımı ve bu alanda bir farkındalık oluşturulması amacıyla Ticaret Bakanlığı tarafından düzenlenen Bölgesel Kooperatifler Zirvesi'nin ilki Ticaret Bakan Yardımcısı Sezai Uçarmak’ın katılımı ile Adana TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde yapıldı.

BAKAN YARDIMCISI TEŞEKKÜR ETTİ

Bakan Yardımcısı Sezai Uçarmak, Adana’daki Kadın Kooperatiflerine katkılarından dolayı Gündoğdu Vakfı Başkanı Dr. Gündoğdu’ya Bakanlık ve kadınlar adına teşekkür edip plaket verdi.

GÜNDOĞDU: DESTEĞİMİZ SÜRECEK

Dr. Gökhan Gündoğdu, “Kadın Üreticilerimizi Destekliyoruz sloganıyla Vakfımızın Adana Valiliği ve İl Ticaret müdürlüğümüzün desteğiyle başlattığı projemiz ödüllendirildi. Bu ödülü Vakfımıza layık gören Ticaret Bakanlığımız ve Adana Valiligimize sonsuz şükranlarımı sunarım.
Benimle ödülü almaya gelen oğlum Selim'e, bu projede emeği geçen tüm ekip arkadaşlarıma, projemizin destekçi ve gönüllülerine teşekkürlerimi sunarım. İyiler hep kazanacak. Kadınlarımıza desteğimiz sürecek” dedi.